Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/01/2023 | 14:00 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 0 - 1 | Bursa Yıldırımspor | ||
21/01/2023 | 14:00 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Büyükçekmece Tepecikspor | 1 - 2 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
22/01/2023 | 14:00 | Kepez Hasan Doğan Stadı | Kepezspor FK | 2 - 1 | Efeler 09 Spor FK | ||
22/01/2023 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 0 - 1 | Bergama Belediyespor | ||
22/01/2023 | 14:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 1 - 0 | Osmaniyespor FK | ||
22/01/2023 | 14:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 0 - 3 | Siirt İl Özel İdare | ||
22/01/2023 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 1 - 2 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
22/01/2023 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 5 - 1 | Sapanca Gençlikspor | ||
22/01/2023 | 14:00 | Muş Şehir Stadı | Muş 1984 Muşspor | 0 - 0 | Malatya Arguvanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kepezspor FK | 19 | 10 | 7 | 2 | 25 | 13 | 12 | 37 | ||
2. | 68 Aksaray Belediyespor | 19 | 10 | 7 | 2 | 28 | 17 | 11 | 37 | ||
3. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 19 | 9 | 5 | 5 | 35 | 19 | 16 | 32 | ||
4. | Güneş Holding Çankaya FK | 19 | 8 | 8 | 3 | 29 | 16 | 13 | 32 | ||
5. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 20 | 8 | 7 | 5 | 25 | 19 | 6 | 31 | ||
6. | Efeler 09 Spor FK | 19 | 6 | 9 | 4 | 27 | 19 | 8 | 27 | ||
7. | Artvin Hopaspor | 19 | 7 | 6 | 6 | 20 | 22 | -2 | 27 | ||
8. | Sapanca Gençlikspor | 19 | 7 | 5 | 7 | 23 | 26 | -3 | 26 | ||
9. | Muş 1984 Muşspor | 19 | 7 | 4 | 8 | 15 | 17 | -2 | 25 | ||
10. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 20 | 5 | 10 | 5 | 19 | 23 | -4 | 25 | ||
11. | Bergama Belediyespor | 19 | 6 | 6 | 7 | 21 | 22 | -1 | 24 | ||
12. | Siirt İl Özel İdare | 19 | 4 | 11 | 4 | 18 | 17 | 1 | 23 | ||
13. | Bursa Yıldırımspor | 19 | 5 | 8 | 6 | 15 | 17 | -2 | 23 | ||
14. | Büyükçekmece Tepecikspor | 19 | 6 | 4 | 9 | 18 | 25 | -7 | 22 | ||
15. | Merkür Jet Erbaaspor | 19 | 4 | 7 | 8 | 20 | 29 | -9 | 19 | ||
16. | Fatsa Belediyespor | 19 | 3 | 8 | 8 | 23 | 26 | -3 | 17 | ||
17. | Akhisarspor | 19 | 2 | 8 | 9 | 10 | 20 | -10 | 14 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 19 | 2 | 4 | 13 | 11 | 41 | -30 | 10 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |