Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/09/2022 | 16:30 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 0 - 0 | Akhisarspor | ||
10/09/2022 | 16:30 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 1 - 1 | Fatsa Belediyespor | ||
11/09/2022 | 15:30 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 5 - 0 | Artvin Hopaspor | ||
11/09/2022 | 15:30 | Erbaa İlçe Stadı | Merkür Jet Erbaaspor | 3 - 2 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
11/09/2022 | 15:30 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
11/09/2022 | 15:30 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Arguvanspor | 0 - 1 | Muş 1984 Muşspor | ||
11/09/2022 | 16:30 | Adnan Menderes Stadı | Efeler 09 Spor FK | 0 - 1 | Kepezspor FK | ||
11/09/2022 | 16:30 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 1 - 1 | Güneş Holding Çankaya FK | ||
11/09/2022 | 19:00 | Sakarya Yeni Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 1 - 2 | 68 Aksaray Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 68 Aksaray Belediyespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 6 | ||
2. | Muş 1984 Muşspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
3. | Merkür Jet Erbaaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
4. | Güneş Holding Çankaya FK | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
5. | Bursa Yıldırımspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
6. | Kepezspor FK | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
7. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 3 | ||
8. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | ||
9. | Fatsa Belediyespor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
10. | Niğde Anadolu FK | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
11. | Akhisarspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
12. | Bergama Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | ||
13. | Sapanca Gençlikspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
14. | Efeler 09 Spor FK | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
15. | Siirt İl Özel İdare | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | ||
16. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1 | ||
17. | Artvin Hopaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | -5 | 1 | ||
18. | Büyükçekmece Tepecikspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |