Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/01/2018 | 14:00 | Bulancak İlçe Stadı | 1926 Bulancakspor | 2 - 2 | Orduspor | ||
21/01/2018 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 2 - 0 | Görelespor | ||
21/01/2018 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 3 - 0 | Sinopspor | ||
21/01/2018 | 14:00 | 4 Eylülspor Vadisi - 1 | Sivas Demirspor | 1 - 1 | Atakum Belediyespor | ||
21/01/2018 | 14:00 | Ladik İlçe Sahası | Ladik Belediyespor | 1 - 0 | Şarkışla Belediyespor | ||
21/01/2018 | 14:00 | Turhal İlçe Stadı | Turhalspor | 1 - 0 | Eti Lisesi Gençlikspor | ||
21/01/2018 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 1 - 1 | Ünye 1957 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 15 | 12 | 3 | 0 | 32 | 10 | 22 | 39 | ||
2. | Ünye 1957 Spor | 15 | 9 | 5 | 1 | 35 | 12 | 23 | 32 | ||
3. | Yeni Amasyaspor | 15 | 8 | 6 | 1 | 28 | 13 | 15 | 30 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 | 9 | 17 | 25 | ||
5. | Çarşambaspor | 15 | 6 | 6 | 3 | 26 | 22 | 4 | 24 | ||
6. | Atakum Belediyespor | 15 | 6 | 5 | 4 | 24 | 18 | 6 | 23 | ||
7. | Ladik Belediyespor | 15 | 6 | 5 | 4 | 14 | 10 | 4 | 23 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 15 | 3 | 9 | 3 | 18 | 16 | 2 | 18 | ||
9. | Sinopspor | 15 | 3 | 6 | 6 | 13 | 20 | -7 | 15 | ||
10. | Turhalspor | 15 | 4 | 2 | 9 | 14 | 19 | -5 | 14 | ||
11. | Görelespor | 15 | 2 | 6 | 7 | 17 | 27 | -10 | 12 | ||
12. | Eti Lisesi Gençlikspor | 15 | 3 | 2 | 10 | 12 | 29 | -17 | 11 | ||
13. | Sivas Demirspor | 15 | 2 | 4 | 9 | 10 | 35 | -25 | 10 | ||
14. | Orduspor * | 15 | 0 | 5 | 10 | 13 | 42 | -29 | -7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |