Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Arslanbey Gençlerbirliği
|
||
Bulunduğu il: Kocaeli
Kuruluş: 1981 Stadyum: Arslanbey Stadı Başkan: Murat Sağlam Antrenör: Oğuz Doğan |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Kocaeli SAL B Grubu Lig fikstürüne git » |
||||||
24/09/2023 | 15:00 | Hereke Erkin Akkaş Stadı | Körfez Bld.Hereke Yıldızspor | 1 - 0 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
30/09/2023 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 8 - 0 | Gebze Tayfunspor | |
04/10/2023 | 19:15 | Değirmendere Sahası | Osmanlı 41 Spor | 3 - 4 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
08/10/2023 | 15:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 3 - 0 | Bekirderespor | |
14/10/2023 | 14:15 | Hisareyn Sahası | Hisareynspor | 3 - 5 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
22/10/2023 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 3 - 2 | Derincespor | |
28/10/2023 | 17:00 | Körfez Esentepe Stadı | Körfez Yeniyalı Barbarosspor | 2 - 0 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
01/11/2023 | 19:15 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 0 - 1 | Karamürselspor | |
11/11/2023 | 17:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 4 - 0 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
15/11/2023 | 19:15 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 2 - 1 | Darıca Türkeli Gençlikspor | |
19/11/2023 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Organize Sanayispor | 4 - 2 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
25/11/2023 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 1 - 1 | Başiskele Belediye Spor | |
10/12/2023 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 1 - 0 | Körfez Bld.Hereke Yıldızspor | |
23/12/2023 | 16:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 0 - 9 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
28/12/2023 | 19:15 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 5 - 4 | Osmanlı 41 Spor | |
03/01/2024 | 19:00 | Cephanelik Stadı | Bekirderespor | 2 - 4 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
07/01/2024 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 6 - 3 | Hisareynspor | |
13/01/2024 | 17:00 | Derince Suni Çim Saha | Derincespor | 0 - 3 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
17/01/2024 | 19:15 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 3 - 0 | Körfez Yeniyalı Barbarosspor | |
21/01/2024 | 15:15 | Karamürsel İlçe Stadı | Karamürselspor | 1 - 1 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
31/01/2024 | 19:15 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 4 - 1 | Çayırovaspor | |
04/02/2024 | 15:00 | Darıca Nene Hatun Stadı | Darıca Türkeli Gençlikspor | 4 - 3 | Arslanbey Gençlerbirliği | |
10/02/2024 | 17:00 | Arslanbey Stadı | Arslanbey Gençlerbirliği | 0 - 4 | Arslanbey Organize Sanayispor | |
18/02/2024 | 17:30 | Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı | Başiskele Belediye Spor | 6 - 2 | Arslanbey Gençlerbirliği |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |