Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
İzmir 1A Play-Off - 2018/19
FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/02/2019 | 13:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Çiğli Esentepespor | 1 - 1 4 - 1 (u) |
Gaziemir Onurspor | ||
13/02/2019 | 16:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Yelkispor | 2 - 2 2 - 3 (u) |
Gaziemir Seydiköyspor | ||
14/02/2019 | 13:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | İzmir Yolspor | 1 - 1 1 - 2 (u) |
Dadaşspor | ||
24/03/2019 | 13:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Bornova Kanderespor | 2 - 1 | Eşrefpaşa 35 Spor | ||
24/03/2019 | 16:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Torosgücü | 3 - 0 | İzmir Demirspor |
YARI FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/02/2019 | 13:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha | Çiğli Esentepespor | 2 - 1 | Asarlık Gençlerbirliği | ||
09/02/2019 | 13:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Mesev Gençlikspor | 0 - 1 | Yelkispor | ||
09/02/2019 | 15:00 | Bornova İlçe Stadı | Torosgücü | 4 - 0 | Karşıyaka Gümüşpalaspor | ||
09/02/2019 | 16:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha | Gaziemir Onurspor | 2 - 0 | Ayrancılar Gençlikspor | ||
09/02/2019 | 16:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Gaziemir Seydiköyspor | 6 - 0 | Karabağlar Cennetçeşmespor | ||
10/02/2019 | 12:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Dadaşspor | 3 - 0 | Denizspor | ||
10/02/2019 | 15:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Bayraklıspor | 0 - 2 | İzmir Yolspor | ||
10/02/2019 | 15:00 | Karşıyaka Efsaneler Sahası | Eşrefpaşa 35 Spor | 2 - 1 | Yeşilyurt Beşyolspor | ||
17/03/2019 | 13:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Bornova Kanderespor | 3 - 0 | Armutluspor | ||
17/03/2019 | 16:00 | Gaziemir İlçe Sahası | Parsaspor | 0 - 1 | İzmir Demirspor |
Notlar | |||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |