Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Kocaeli 2.Amatör Play-Off - 2016/17
FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/05/2017 | 17:00 | Cephanelik Stadı | İzmit Sanayispor | 1 - 0 | İzmit Gençlerbirliği | ||
21/05/2017 | 18:30 | Mehmet Ali Kağıtçı Sahası | Mertspor | 0 - 2 | Başiskele Damlarspor |
YARI FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/05/2017 | 18:00 | Körfez Esentepe Stadı | İzmit Sanayispor | 1 - 0 | Darıcaspor | ||
14/05/2017 | 14:15 | Mehmet Ali Kağıtçı Sahası | Mertspor | 2 - 1 | Kartepe Köseköy Ateşspor | ||
14/05/2017 | 17:00 | Mehmet Ali Kağıtçı Sahası | MAP Kavaklıspor | 1 - 2 | İzmit Gençlerbirliği | ||
14/05/2017 | 18:00 | Körfez Esentepe Stadı | Başiskele Damlarspor | 2 - 1 | Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor |
ÇEYREK FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/05/2017 | 19:00 | Mehmet Ali Kağıtçı Sahası T | Başiskele Damlarspor | 4 - 2 | Gölcük İdman Yurdu | ||
05/05/2017 | 19:00 | Gebze Metin Oktay Sahası T | Çayırova Yeni Mahalle Gümüşspor | 6 - 3 | Darıca Marmaraspor | ||
06/05/2017 | 16:30 | Vinsan Sun Çim 1 T | İzmit Gençlerbirliği | 3 - 0* | Yeni Kandıraspor | ||
06/05/2017 | 18:00 | Gebze Metin Oktay Sahası T | Darıcaspor | 3 - 1 | Çayırova Gençlerbirliği | ||
06/05/2017 | 19:00 | Vinsan Sun Çim 2 T | Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneğispor | 1 - 2 | MAP Kavaklıspor | ||
07/05/2017 | 18:00 | Avni Kalkavan Sahası T | İzmit Sanayispor | 3 - 1 | Anadolu Yeniköyspor | ||
07/05/2017 | 18:00 | Vinsan Suni Saha T | Mertspor | 2 - 0 | Uzunçiftlikspor | ||
07/05/2017 | 18:45 | Mehmet Ali Kağıtçı Sahası T | Derince Gençlerbirliği | 2 - 3 | Kartepe Köseköy Ateşspor |
Notlar | |||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |