Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Kadınlar 3.Lig Play-Off - 2018/19
FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/05/2019 | 12:00 | Sincan Fatih Stadı T | Ağaköyspor | 1 - 3 | Kayseri Gençlerbirliği | ||
05/05/2019 | 14:00 | Uşak Belediye Sahası T | Eskişehir Öncüspor Gençlik | 0 - 4 | Turgutlu Belediyespor | ||
05/05/2019 | 14:30 | İBB Şenlikköy Stadı T | Alibeyspor | 0 - 2 | Dudulluspor | ||
05/05/2019 | 15:00 | Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha T | 1955 Batman Belediyespor | 2 - 0 | Şanlıurfa Gençlikspor |
YARI FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/04/2019 | 12:00 | Yalova Atatürk Stadı T | İstanbul Defnespor | 1 - 2 | Ağaköyspor | ||
13/04/2019 | 12:00 | Demirkent Sentetik Saha T | Tokat TOKİ İlköğretim Okulu | 3 - 4 | Kayseri Gençlerbirliği | ||
13/04/2019 | 12:00 | İncesu Yavuz Özkan Stadı T | 1955 Batman Belediyespor | 9 - 0 | Telsizspor | ||
13/04/2019 | 12:00 | Yozgat Sentetik Saha T | Eskişehir Öncüspor Gençlik | 3 - 1 | Giresun Sanayispor | ||
13/04/2019 | 13:00 | Adana Gençlik Stadı T | Şanlıurfa Gençlikspor | 1 - 0 | Yeni Kemer Belediyespor | ||
13/04/2019 | 15:00 | Mamak Türközü Sahası T | Ufuk Keleş Gençlikspor | 1 - 2 | Alibeyspor | ||
21/04/2019 | 12:00 | Kütahya 30 Ağustos Sahası T | Dudulluspor | 1 - 1 1 - 1 (u) 5 - 4 (p) |
Horozkentspor |
1. TUR | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/03/2019 | 12:00 | AHP Belediye Sahası T | Soma Zaferspor | 1 - 2 | Ağaköyspor | ||
17/03/2019 | 13:00 | Dikbıyık Enver Yıldırım Stadı T | Ufuk Keleş Gençlikspor | 1 - 0 | Ünyegücü FK | ||
17/03/2019 | 15:00 | Beyoğlu İlçe Stadı T | Kemer FK | 0 - 3 | İstanbul Defnespor |
Notlar | |||||
|
|||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |