Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
İzmir 1A Play-Off - 2019/20
FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/02/2020 | 13:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha | İzmir Büyükşehir Belediyespor | 1 - 1 2 - 2 (u) 3 - 5 (p) |
Karabağlar FK | ||
16/02/2020 | 15:00 | Torbalı 7 Eylül Stadı T | Menderes BLD Eğitim Kültür | 1 - 1 1 - 1 (u) 6 - 7 (p) |
Tire Belediyespor | ||
16/02/2020 | 15:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Hitabspor | 0 - 0 0 - 1 (u) |
İzmir Yolspor | ||
16/02/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Menemen Gençlikspor | 0 - 0 1 - 0 (u) |
Karşıyaka Soğukkuyuspor | ||
29/02/2020 | 15:00 | Torbalı 7 Eylül Stadı T | Bornova Hitabspor | 2 - 2 3 - 3 (u) 3 - 5 (p) |
Buca Belediyespor | ||
29/02/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Karşıyaka Soğukkuyuspor | 0 - 0 0 - 0 (u) 2 - 4 (p) |
Tezcan Grup Bozyakaspor | ||
01/03/2020 | 15:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | İzmir Büyükşehir Belediyespor | 2 - 1 | Bayraklıspor | ||
01/03/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T | Menderes BLD Eğitim Kültür | 1 - 0 | 100.Yıl Yiğitlerspor |
YARI FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/02/2020 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | İzmir Büyükşehir Belediyespor | 2 - 1 | İşçievlerispor | ||
22/02/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Buca Belediyespor | 3 - 2 | Yelkispor | ||
23/02/2020 | 13:00 | Çiğli Belediye Atatürk Stadı T | Ulukent Gençlikspor | 1 - 6 | Bayraklıspor | ||
23/02/2020 | 13:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Menderes BLD Eğitim Kültür | 6 - 0 | Asarlık Gençlikspor | ||
23/02/2020 | 13:00 | Gaziemir İlçe Sahası T | Bornova Hitabspor | 1 - 1 2 - 1 (u) |
Dostgücü | ||
23/02/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T | Bornova Işıkkentspor | 0 - 0 1 - 1 (u) 5 - 6 (p) |
100.Yıl Yiğitlerspor | ||
23/02/2020 | 16:00 | Gaziemir İlçe Sahası T | İzmir Demirspor | 0 - 2 | Tezcan Grup Bozyakaspor | ||
23/02/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Karşıyaka Soğukkuyuspor | 2 - 1 | Ulucakspor |
ÇEYREK FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/02/2020 | 14:00 | Tire Gazi M.Kemal Stadı T | İşçievlerispor | 1 - 0 | Gümüldürspor | ||
15/02/2020 | 16:00 | Çiğli Belediye Atatürk Stadı T | Asarlık Gençlikspor | 3 - 2 | Dedebaşıspor | ||
16/02/2020 | 13:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Ege Üniversitesi | 1 - 2 | Ulucakspor | ||
16/02/2020 | 16:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha | Dostgücü | 5 - 4 | Karabağlar Genç Yıldızspor |
Notlar | |||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |