Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
İzmir 2A Play-Off - 2018/19
FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
30/06/2019 | 18:00 | Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası T | Asarlık Gençlikspor | 2 - 1 | Naldökengücü | ||
30/06/2019 | 18:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T | Zübeyde Hanım Mah.Elitspor | 1 - 1 1 - 1 (u) 6 - 7 (p) |
Yeni Evka-4 Spor | ||
30/06/2019 | 18:00 | Karşıyaka Efsaneler Sahası T | Harmandalıspor | 0 - 1 | Mersinli Şimşekspor | ||
30/06/2019 | 18:00 | Yusuf Tırpancı Sahası T | Naldökenspor | 3 - 2 | Hücumspor | ||
30/06/2019 | 18:00 | Bornova İlçe Stadı T | Kemalpaşa 1923 Spor | 1 - 0 | Gediz FK | ||
30/06/2019 | 18:00 | Balçova İlçe Stadı T | Çayırlıbahçe | 2 - 0 | Dörtyolspor | ||
30/06/2019 | 18:00 | Çiğli Belediye Atatürk Stadı T | Kozağaçspor | 4 - 1 | Ağaspor | ||
30/06/2019 | 18:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Karabağlar Eski İzmirspor | 0 - 2 | Yahşelli Gençlikspor | ||
30/06/2019 | 18:00 | Şirinyer Sahası T | Hilalspor | 1 - 2 | Bornova Evka-3 Spor |
YARI FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/06/2019 | 15:00 | Karabağlar Yeşilyurt Sahası T | Hücumspor | 4 - 2 | Gürçeşme Kayaspor | ||
23/06/2019 | 17:00 | İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T | Dörtyolspor | 4 - 2 | İzmir Ekonomi Üniversitesi | ||
23/06/2019 | 17:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T | Yeni Evka-4 Spor | 2 - 1 | Sinancılarspor | ||
23/06/2019 | 17:00 | Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası T | Erdem Esentepe | 1 - 3 | Bornova Evka-3 Spor | ||
23/06/2019 | 17:00 | Bornova İlçe Stadı | Kemalpaşa Örnekköyspor | 0 - 4 | Mersinli Şimşekspor | ||
23/06/2019 | 17:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Batı Anadolu Sağlık Eğitim | 0 - 2 | Naldökengücü | ||
23/06/2019 | 17:00 | Çiğli Belediye Atatürk Stadı T | Yahşelli Gençlikspor | 3 - 1 | Şemiklerspor | ||
23/06/2019 | 17:00 | Karşıyaka Efsaneler Sahası T | Torbalıgücü | 2 - 7 | Ağaspor | ||
26/06/2019 | 18:00 | İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T | Gediz FK | 2 - 1 | Karabağlar Sevgispor |
ÇEYREK FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/06/2019 | 17:30 | Karabağlar Yeşilyurt Sahası | Basın Sitesi | 2 - 3 | Uzunderespor | ||
23/06/2019 | 18:00 | Karabağlar Yeşilyurt Sahası | Uzunderespor | 0 - 4 | Karabağlar Sevgispor |
Notlar | |||||
|
|||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |