Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/02/2022 | 13:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 2 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
19/02/2022 | 13:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 1 - 4 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
19/02/2022 | 13:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 1 - 0 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
19/02/2022 | 13:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 0 | Kızılcabölükspor | ||
19/02/2022 | 13:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 1 - 0 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
20/02/2022 | 13:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 3 - 1 | Kuşadasıspor | ||
20/02/2022 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 2 - 2 | Siirt İl Özel İdare | ||
20/02/2022 | 13:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 2 | Bayrampaşa | ||
20/02/2022 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 0 - 0 | Hacettepe |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 24 | 17 | 3 | 4 | 39 | 18 | 21 | 54 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 25 | 15 | 6 | 4 | 52 | 25 | 27 | 51 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 24 | 13 | 7 | 4 | 42 | 30 | 12 | 46 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 25 | 11 | 10 | 4 | 35 | 24 | 11 | 43 | ||
5. | Şile Yıldızspor | 24 | 11 | 6 | 7 | 32 | 25 | 7 | 39 | ||
6. | 68 Aksaray Belediyespor | 25 | 12 | 3 | 10 | 35 | 34 | 1 | 39 | ||
7. | Kuşadasıspor | 25 | 10 | 5 | 10 | 31 | 34 | -3 | 35 | ||
8. | Armoni Alanya Kestelspor | 25 | 9 | 6 | 10 | 31 | 28 | 3 | 33 | ||
9. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 25 | 7 | 11 | 7 | 26 | 24 | 2 | 32 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 25 | 8 | 8 | 9 | 28 | 31 | -3 | 32 | ||
11. | Yomraspor | 25 | 7 | 9 | 9 | 24 | 28 | -4 | 30 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 24 | 6 | 8 | 10 | 23 | 24 | -1 | 26 | ||
13. | Darıca Gençlerbirliği | 24 | 6 | 8 | 10 | 24 | 32 | -8 | 26 | ||
14. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 25 | 6 | 8 | 11 | 21 | 31 | -10 | 26 | ||
15. | Bayrampaşa | 24 | 4 | 13 | 7 | 21 | 21 | 0 | 25 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 25 | 5 | 10 | 10 | 30 | 37 | -7 | 25 | ||
17. | Çarşambaspor | 25 | 5 | 9 | 11 | 20 | 31 | -11 | 24 | ||
18. | Hacettepe | 25 | 5 | 8 | 12 | 17 | 30 | -13 | 23 | ||
19. | Siirt İl Özel İdare | 24 | 4 | 8 | 12 | 21 | 45 | -24 | 20 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |