Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Kadınlar 3. Lig Extra Play-Off - 2022/23
FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/10/2023 | 13:30 | Pursaklar Saray Sahası T | Bursa Soğanlıspor | 0 - 1 | Kılıçaslan Yıldızspor |
YARI FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
Bursa Soğanlıspor | 3 - 0* | Demiryolu Gençlikspor | |||||
25/10/2023 | 14:00 | Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı T | Kılıçaslan Yıldızspor | 5 - 3 | Şanlıurfa Gençlikspor |
ÇEYREK FİNAL | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/10/2023 | 12:00 | Mardin 21 Kasım Stadı T | Silopi Belediye Sportif Faaliyetler | 2 - 0 | Şanlıurfa Gençlikspor | ||
21/10/2023 | 13:00 | Yozgat Bozok Stadı T | Kılıçaslan Yıldızspor | 0 - 4 | Yakacık Genç-Erlerbirliği | ||
21/10/2023 | 13:00 | Bitlis 8 Ağustos Stadı T | Vangücü | 3 - 0 | Demiryolu Gençlikspor | ||
21/10/2023 | 13:00 | Bilecik Sentetik Saha T | Eskişehirspor | 1 - 1 1 - 1 (u) 5 - 3 (p) |
Bursa Soğanlıspor |
4. TUR | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
T | Demiryolu Gençlikspor | 0 - 3* | Nazilli Belediyespor | ||||
18/10/2023 | 12:00 | Uzunburun Sentetik Saha T | Bakırköy Yenimahalle FK | 2 - 0 | Silopi Belediye Sportif Faaliyetler | ||
18/10/2023 | 13:00 | Sümer 1 Nolu Saha T | Ankara Metropolspor | 5 - 0 | Şanlıurfa Gençlikspor | ||
18/10/2023 | 14:00 | Kırşehir Ahi Stadı T | Kılıçaslan Yıldızspor | 0 - 5 | Gençlerbirliği | ||
18/10/2023 | 14:00 | Veysel Karani Sahası T | Yakacık Genç-Erlerbirliği | 2 - 2 2 - 4 (u) |
Çanakkale Dardanelspor | ||
18/10/2023 | 14:00 | Avni Kalkavan Sahası T | Bursa Soğanlıspor | 0 - 1 | Sancaktepe Belediye Gençlikspor | ||
18/10/2023 | 14:00 | Nevşehir 3 Nolu Saha T | Karabük Gençlerbirliği | 3 - 2 | Vangücü | ||
18/10/2023 | 14:00 | Altındağ Örnek Sentetik Saha T | Ülkümspor | 1 - 0 | Eskişehirspor |
3. TUR | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
T | Trabzon Kardelenspor | 0 - 3* | Nazilli Belediyespor | ||||
T | Şanlıurfa Gençlikspor | 3 - 0* | Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu | ||||
11/10/2023 | 13:00 | 4 Eylülspor Vadisi - 1 T | Vangücü | 3 - 2 | Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor | ||
11/10/2023 | 13:00 | Kırşehir Ahi Stadı T | Gençlerbirliği | 0 - 0 0 - 0 (u) 3 - 2 (p) |
Tuzgölüspor | ||
11/10/2023 | 13:00 | Dağılgan 1 Nolu Saha T | Eskişehirspor | 7 - 0 | Kadirli Savrunspor | ||
11/10/2023 | 13:00 | Sümer 1 Nolu Saha T | Silopi Belediye Sportif Faaliyetler | 4 - 0 | Salihli Gençlerbirliği | ||
11/10/2023 | 13:00 | Uzunburun Sentetik Saha T | Sancaktepe Belediye Gençlikspor | 2 - 1 | Van BŞB Gençlikspor | ||
11/10/2023 | 13:00 | Tekirdağ 13 Kasım Suni T | Çanakkale Dardanelspor | 2 - 0 | İstanbul Aile Sosyal Politikalar |
2. TUR | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/10/2023 | 13:00 | Sümer 1 Nolu Saha T | Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor | 1 - 0 | Silvanspor | ||
05/10/2023 | 13:00 | Hasan Celal Güzel Sahası T | Tuzgölüspor | 2 - 0 | Bitlis Kadın FK | ||
05/10/2023 | 13:00 | AHP 2 Nolu Saha T | Karşıyaka BESEM | 2 - 3 | İstanbul Aile Sosyal Politikalar | ||
05/10/2023 | 13:00 | AHP 1 Nolu Saha T | Nazilli Belediyespor | 3 - 0 | Karaağaç Ardaspor |
1. TUR | |||||||
Tarih | Saat | Stadyum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir | ||
T | Bilecikspor | 0 - 3* | Karşıyaka BESEM | ||||
T | Boyabat Eğitimspor | 0 - 3* | Nazilli Belediyespor | ||||
T | Eskişehirspor | 3 - 0* | Cudi Gençlikspor | ||||
30/09/2023 | 14:00 | Onur Sahası T | Rize Yeşil Çayspor | 1 - 4 | Karaağaç Ardaspor | ||
30/09/2023 | 14:00 | Milli Egemenlik Stadı T | Bornova Genç Yıldızlarspor | 2 - 2 2 - 2 (u) 3 - 4 (p) |
Tuzgölüspor | ||
30/09/2023 | 14:00 | Bingöl Sentetik Saha T | Muş Yağmurspor | 2 - 4 | Silvanspor | ||
30/09/2023 | 14:00 | Devane Sahası T | 52 Yalıköyspor | 1 - 2 | Eskişehir Büyükşehir Gençlikspor | ||
30/09/2023 | 14:00 | Lalahan Sahası T | Adanagücü | 0 - 5 | İstanbul Aile Sosyal Politikalar | ||
30/09/2023 | 14:00 | 11 Nisan 1 Nolu Saha T | Vangücü | 1 - 1 2 - 1 (u) |
Mersin Camspor | ||
30/09/2023 | 14:00 | Elazığ Gençlik Merkezi Sahası T | Mezitli Mercanlarspor | 3 - 7 | Bitlis Kadın FK |
Notlar | |||||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |